Wesele – szczególny dzień w Twoim życiu

.

Ślub JEST jednym z ważniejszych wydarzeń wag Waszym życiu. Bedziemy zaszczyceni, jeśli wybierzecie Nasza restaurację i powierzycie nam Organizacje Przyjęcia. Sprawimy by Wasze Wesele bylo niepowtarzalne! LOKALIZACJA „Karczmy Leśnej” I JEJ Wyjątkowy Klimat i otoczenie, aby atuty sprawiające, ZE JEST MIEJSCE się idealne dla takich uroczystości. Już Today zadzwoń i zapytaj o Wolny termin!

 

Duża, wygodna sala do zabawy i las do odpoczynku

Przestronne wnętrze restauracji to sala zdolna pomieścić 140 osób, wydzielone miejsce do tańca oraz oddzielony bar. Łatwy dojazd i duży parking to zalety, które doceni każdy zmotoryzowany gość. Bezpośrednie sąsiedztwo lasu, poprzecinanego wieloma ścieżkami pozwala na chwile wyciszonego odpoczynku. Gustownie zaprojektowane las i stawy – to wymarzone miejsce na sesję fotograficzną dla nowożeńców!

Profesjonalna organizacja

Już dzień wcześniej rozpoczynamy pracę, żeby idealnie zorganizować Wasze przyjęcie. Ekipa najlepszych kucharzy przygotowuje ustalone potrawy.

Właściwe przyjęcie rozpoczynamy uroczystym powitaniem Państwa Młodych. Rodzice witają ich chlebem i solą, a pozostali goście witani są  lampką szampana. Potem już zostaje tylko dobra zabawa przy smacznych posiłkach!

Doskonała kuchnia

Podawane przez nas zakąski i wędliny pochodzą z własnego wyrobu. Jesteśmy elastyczni, chętnie słuchamy Waszych propozycji, ustalamy z Wami menu, drobiazgowo uwzględniając wszystkie życzenia.

W ramach podstawowej ceny wliczona jest dekoracja sali. Kwota nie obejmuje kosztów dodatków: zimnych napoi, alkoholu, owoców, ciast i tortu.  Za dodatkową opłatą zadbamy o ich dostawę lub pozostawimy dostawę Młodej Parze.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowym menu weselnym.

 

Wystrój sali na wesele

wordpress themes